znajdź salon akustyki słuchu Słuchmed
odwiedź nasze centrum medyczne

Umów się na bezpłatne badanie słuchu

formularz formularz rejestracji

Skorzystaj z darmowej porady akustyka słuchu

infolinia   801 000 819 formularz   formularz kontaktowy
NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ


ISO 9001 logo

Nasze usługi medyczne objęte są certyfikatem ISO

Warszawskie Centrum Terapii Słuchu Słuchmed w nowej lokalizacji

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że 6 maja otwieramy nową lokalizację Warszawskiego Centrum Terapii Słuchu Słuchmed na al. Niepodległości 24/30 w Warszawie.

Miejsce to zastępuje wcześniejsze oddziały Centrów Medycznych z ul. Bobrowieckiej 9 i Jadźwingów 9. Naszym celem było połączenie wszystkich naszych usług w jednej dogodnej lokalizacji. Mamy nadzieję, że nowe Centrum spełni Wasze oczekiwania.

W Centrum Medycznym na al. Niepodległości czekają na Was foniatrzy, otolaryngolodzy, logopedzi. Na miejscu możecie wykonać badania endoskopowe jamy nosowo-gardłowej, videostroboskopię krtani, videootoskopię, kompleksowe badania słuchu, w tym badania ABR i ASSR, a także diagnostykę Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego APD. Na miejscu czynny jest także oddział akustyki słuchu.

Warszawskie Centrum Terapii Słuchu SŁUCHMED:
✔️ al. Niepodległości 24/30, Warszawa
✔️ tel. 22 290 60 40, 533 355 066
✔️
✔️ godziny otwarcia: pon. - pt. 9.00-20.00


Zakład Protetyki Słuchu UM w Poznaniu - podziękowanie

Jest nam niezmiernie miło być wieloletnim partnerem Zakładu Protetyki Słuchu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Dziękując za dotychczasowe, niezwykle owocne, współdziałanie w wielu obszarach obiecujemy, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby w dalszych latach nasza współpraca układała się jak najpomyślniej!


UM

20 lat Polski w NATO - podziękowania

20_lat_nato

Pomóż bliskiej osobie na nowo żyć pełnią życia

emiton merge

Co powinieneś wiedzieć, aby pomóc bliskiej osobie na nowo żyć pełnią życia

Ubytek słuchu pozbawia nas bogactwa dźwięków, które nadają codziennemu życiu wyrazu. Gdy gorzej słyszymy, nie nadążamy za rozmowami, szczególnie podczas spotkań towarzyskich. Czujemy się wtedy tak, jakby rozmowa toczyła się obok nas, jakbyśmy byli wykluczeni. Takie sytuacje źle wpływają na psychikę i zniechęcają do szukania pomocy.

Chciałbyś pomóc bliskiej osobie odzyskać to, czego pozbawił ją ubytek słuchu? W dobie dzisiejszych zaawansowanych urządzeń wspierających osoby z niedosłuchem możliwe jest, by znacząco poprawiała się jakość ich życia.
Pomimo naszych dużych chęci, jak na ironię, wiele osób niedosłyszących odrzuca pomoc jaką proponujemy.

Przyczyny tego paradoksu związane są z psychologicznymi skutkami ubytku słuchu. Jako zmysł, który oddziałuje bezpośrednio na mózg, słuch odgrywa ważną rolę w kształtowaniu naszej tożsamości, poczucia wewnętrznej harmonii i zdolności do komunikowania się z otaczającym nas światem. Poprzez zrozumienie pewnych stanów emocjonalnych i psychicznych, które dotykają ludzi w miarę jak ich słuch się pogarsza, możesz się lepiej przygotować na poprowadzenie bliskiego z powrotem ku szczęśliwszemu, zdrowszemu życiu.

W celu zasięgnięcia porady skontaktuj się z najbliższym gabinetem badań słuchu

© 2019 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, Polityka Prywatności, infolinia 801 000 819
realizacja itp media