znajdź salon akustyki słuchu Słuchmed
odwiedź nasze centrum medyczne

Umów się na bezpłatne badanie słuchu

formularz formularz rejestracji

Skorzystaj z darmowej porady akustyka słuchu

infolinia   801 000 819 formularz   formularz kontaktowy
NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ


ISO 9001 logo

Nasze usługi medyczne objęte są certyfikatem ISO

Ochrona słuchu

Pomiary hałasu na stanowisku pracy


Zapraszamy do kontaktu z działem ochrony słuchu
ACS Słuchmed Sp. z o.o.
ul. Ratajczaka 26/102, 61-815 Poznań
tel. 61 863 03 10, 517 954 792
email

Firma ACS Słuchmed dążąc do dostarczania kompleksowych rozwiązań związanych z poprawą jakości słyszenia z początkiem roku 2014 połączyła się ze spółką AUDIOLA, liderem w zakresie ochrony słuchu w Polsce. Na bazie doświadczeń firmy AUDIOLA poszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalne stopery do uszu oraz wkładki przeciwhałasowe.

audiola merge

Miliony ludzi na świecie mają problemy ze słuchem. Większość ubytków słuchu narasta stopniowo. Towarzyszące im objawy u dorosłych to przede wszystkim gorsze zrozumienie mowy w szczególności podczas rozmów telefonicznych, konwersacji w grupie, w miejscach publicznych takich jak restauracja, teatr, spotkania w zakładzie pracy. U niemowląt i małych dzieci najczęstsze objawy to brak reakcji na dźwięki (nie przekręcanie głowy), opóźniony rozwój mowy, nieumiejętność lokalizacji źródła dźwięku.

Dlatego właśnie coraz ważniejszym trendem staje się profesjonalna ochrona słuchu. Odpowiednie zabezpieczenie się przed hałasem i niepożądanymi dźwiękami pozwala zachować pełną sprawność słuchu, a co najważniejsze uniknąć problemów zdrowotnych. Ochrona słuchu szczególnie ważna jest w przemyśle, różnego rodzaju fabrykach i warsztatach. Dba się o nią również w militariach i myślistwie, czyli wszędzie tam, gdzie uszy narażone są na różnego rodzaju trzaski, wybuchy i uderzenia.

© 2017 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, Polityka Prywatności, infolinia 801 000 819
realizacja itp media