Informacje dotyczące funkcjonowania gabinetów

13.03.20

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w chwili obecnej większość gabinetów ACS Słuchmed oraz Centrów Medycznych funkcjonuje zgodnie z harmonogramem.

Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas wartością priorytetową, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprócz standardowych praktyk wdrożyliśmy zaostrzone zasady higieny i dezynfekcji. Na bieżąco monitorujemy i wprowadzamy oficjalne wytyczne GIS oraz władz państwowych.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów i personelu uprzejmie prosimy o telefoniczne umawianie wizyt, w celu ograniczenia liczby osób przebywających w oddziale w tym samym czasie.

Pacjentów, którzy zauważą u siebie objawy infekcji lub mieli kontakt z osobami, podróżującymi do krajów zagrożonych koranowirusem prosimy o telefoniczne przełożenie zaplanowanych wizyt.

W naszych placówkach przyjmujemy wyłącznie Pacjentów bez objawów infekcji, przeziębienia i grypy.

Przypominamy o podstawowych zasadach higieny:

  • pamiętajmy o dokładnym i regularnym myciu oraz dezynfekcji dłoni,

  • nie należy dotykać dłońmi okolic twarzy – zwłaszcza ust, nosa i oczu,

  • należy przestrzegać higieny kaszlu i oddychania – podczas kaszlu i kichania zakrywać usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, którą po użyciu należy jak najszybciej wyrzucić do kosza i umyć ręce,

  • należy zachować bezpieczną odległość od drugiej osoby (1-1,5 metra),

  • wskazana jest płatność kartą.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi oddziałami lub Infolinią: 814 714 004